Eşe doğum hediyesi altın ne alınır? Doğum yapan eşe altın hediyesi almak

Eşe doğum hediyesi altın ne alınır? Doğum yapan eşe altın hediyesi almak

Sevgi ve heyecan dolu bir sürecin sonunda, eşiniz sizinle birlikte hayatlarınıza yeni bir anlam katan bir bebeği dünyaya getirdi. Bu anlamlı ve özel deneyimi kutlamak ve ona olan sevginizi ifade etmek için altın gibi değerli bir hediye seçeneği düşünebilirsiniz. Altın hediyeyi her an üzerinde taşıyabileceği için en özel hediye olacaktır.

Doğum yapan eşe alınabilecek altın hediyeler, hem güzellikleriyle göz kamaştırırken hem de anılarla dolu olmalarıyla dikkat çeker. İşte, doğum yapan eşinize alabileceğiniz anlamlı altın hediye önerilerini sizlerle paylaşıyoruz.

Minimalist tasarım altın yüzükler, bilezikler, bileklikler, kolyeler ve küpeler :

Abartıdan hoşlanmayan minimal yaşamayı seven büyük figürlerden hoşlanmayan bir eşiniz varsa, sıklıkla tercih edeceğiniz modeller minimal tasarımlı altın takılardır. 

En özel altın takı tasarımları sizle buluşturan koleksiyonlarımıza bağlantıya tıklayarak göz atabilir eşinize çok yakışacak abartısız altın takıları seçebilirsiniz. Eminiz sevdiğiniz Zerince tasarımlarını çok sevecektir.

Kolye modelleri için resme tıklayın.

Hint işi altın yüzükler, kolyeler, bilezikler, küpeler, bileklikler :

Son dönemlere damga vuran Bollywood filmlerinin esmer güzellerinden ilham aldığımız takı koleksiyonlarımız, doğum hediyesi olarak oldukça ihtişamlı seçim olacaktır. Her kadının değil özel hissetmek isteyen ışıltı ve şaşayı seven kadınlarımızın tercihi olan hint işi altın takılar eşinize uygun ise bu fırsatı kaçırmayın. En farklı eşe doğum hediyelerinin başında gelebilecek hint işi altın bilezikler yüzükler ve küpeler koleksiyonumuzda sizlerle buluşuyor. Bağlantıdan doğum yapan kadına altın hediye fikirlerine ulaşabilirsiniz.

Baget taşlı yüzükler, kolyeler, bileklikler, küpeler, bilezikler :

Doğum yapan kadın hediyeleri arasında sıkça tercih edilen baget küpe baget kolye baget yüzük baget küpe gibi binlerce çeşit ürün seçeneği mevcuttur. Sevdiğiniz kadın beyaz taşın şıklığını seviyorsa, en doğru tercih baget taşlı altın takılar olacaktır. Her özel günde rahatça tercih edebileceğiniz baget takıları bu bağlantıda sizlerle buluşturuyoruz. Siz de sizi dünyanın en güzel şeyi olan çocuk mutluluğunu yaşatan eşinize, bu özel günde beyaz baget taşlı altın takılarla mutluluğu yaşatın.

Dorika toplu altın yüzükler, kolyeler, bileklikler, bilezikler, küpeler :

Annelik dünyanın en özel duygusudur. Bebeğini dünyaya getirdiğinde duygularını zirvede yaşayan kadınlarımız bu özel günde değerli olduğunu hissetmek ister. Eşimi nasıl mutlu edebilirim? Elbette mücevher alarak. Peki eşiniz nasıl altın takılardan hoşlanıyor? Yeni anne olmuş eşe hangi altın alınır diye merak ediyorsanız size sunduğumuz öneriler çok işinize yarayacak.

En çok tercih ettiği günlük takıları altın olsun isteyen biri mi? Gösterişli fakat minik toplar ile zarafetine zarafet mi katmak istiyor? Doğru seçim dorika toplu kolyeler bileklikler yüzükler ve bilezikler olacaktır.

Peki nedir dorika?

Işıltılı görünüm veren işlemeli küçük toplara dorika diyoruz. Oval tasarımlı altın takılarda kullanılabildiği gibi köşeli tasarımlı altın takılarda da kullanılabilmektedir. Doğum günü sahibi minimalist tasarımları gösterişsiz , büyük altın tasarımları çok gösterişli buluyorsa dorika altın takılar tam ona göredir. Sizlere bu bağlantıda sunduğumuz dorika toplu altın takılardan birini sevdiğinize hediye etmenin tam zamanı. 

 

 

İnci kolyeler, küpeler, bileklikler, yüzükler, bilezikler :

İnci şıklığını taşıyacak duruluk ve sadelikte bir sevdiğiniz varsa sadelikten hoşlanıyorsa hiç tereddütsüz tercih edebileceğiniz ürünler inci takılardır. İnciler gelinlikle birlikte, düğün davetlerinde, her an üzerinizde taşıyabileceğiniz her kıyafetle rahatça kombine edebileceğiniz takı modelleridir. Sevdiğiniz kadının size dünyanın en güzel hediyesini verdiği günde onu mutlu etmenin yolu mücevherden geçer demiştik. Eşe ne hediye alınır diye düşünenler, zarafetiyle göz dolduran inci kolyeler küpeler bileklikler gibi birçok seçeneği değerlendirebilir. Şimdi bağlantıya tıklayıp sizin için en özel hediyeyi dünyaya getiren karınıza en çok yakışacak inci modellerine ulaşabilirsiniz.

Çocuk sahibi olmak dünyada başımıza gelecek en özel ve güzel durumdur. Eşinizin size bu mükemmel duyguyu yaşattığı günde anneliğin duygusallığıyla sizden şefkat bekleyen karınızı mutlu etmenin yollarını yukarıda beğenilerinize sunduk. Sen de bağlantıdaki tüm altın eşe doğum hediyesi fikirlerini incele, sevdiğine en uygun olanı harika indirimlerle satın al.

Zerince Kuyumculuk her zaman yanında...

Bir yorum yap veya soru sor

Email adresiniz yayınlanmaz. İşaretli alanlar zorunludur. *

Yorumlar yayınlanmadan önce kontrol edilecektir.

Benzer Makaleler

Altın Nişan Seti Modelleri ve Fikirleri - 2024
29
Jan
Gelin adayları için nişan seti seçmek, özel günlerinin en önemli adımlarından biridir. Altın nişan setleri, zarafetin ve anlamlı bağlılığın sembolü olarak uzun yıllar boyunca tercih edilmiştir. Siz de bu özel gününüzde hayalinizdeki altın nişan setini bulmak için bazı ilham verici fikirlere ihtiyaç duyabilirsiniz. İşte altın nişan seti modelleri ve fikirleri hakkında bilmeniz gerekenler: