ZERİNCE & MÜCEVHERAT KUYUMCULUK LTD ŞTİ -

KUYUMCULUĞUN YENİ HALİ

Zerince Kuyumculuk E-ticaret ve Kuyumculuk süreçlerini günümüz teknolojilerini en iyi şekilde kullanarak 13 yılı geçen E-Kuyumcu deneyimleri ile internet üzerinde Altın ve Mücevherat satışlarına başladı. Trendyol, Hepsiburada, Etsy ve benzeri tüm pazar yerlerindeki mağazacılık süreçlerimizde müşterilerimizden %99 oranında başarılı satıcı yorumları ve güzel dileklerini aldık. Fiziki mağazacılıklardan elde ettiğimiz tüm deneyimleri ve prensipleri internet ortamında da sürdürerek Zer Grubu olarak Türkiye'nin en çok ziyaret edilen 3. Kuyumcu mağazalar iştirakleriyiz. Müşterilerimizden aldığımız 10.000'den fazla mağaza yorumları ile desteklediğimiz bu süreçleri yeni fiziki ve online mağazalar şeklinde artırarak ve yeni iş ortakları edinerek sürdürmekteyiz.

Binlerce Müşteri Yorumu

Altın Mücevherat ve Pırlanta sektörlerinde beraber çalıştığımız Zer, Avia Pırlanta ve diğer mağaza ve markalarımız ile beraber E-Kuyumculuk alanında en fazla yorum alan, müşteri referans değerlemesi en yüksek kuruluşlarız. Ürünleri almaktan satış süreçlerine kadar kalitesine verdiğimiz önem sayesinde onbinlerce müşteriyi ailemize katabildik. Güven ve en uygun fiyat garantileri ile #AltınTakılar artık cebinizde.

Zerince ETBİS

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur.

Sıfır Risk Politikası

Zerince Kuyumculuk deneyimli kuyumcu ekibi ile ürünlerin satın alınma aşamasından kargoya verilmesine kadar tüm süreçleri sıfır risk politikası ile sürdürür. Sigortalı kargo ile teslim edilen her ürünün ayar damgası ve global sertifikası teslim edilir. Ticari prensiplerimiz altın gibi değerli ve özenli bir anlayışa dayanır ve müşteri memnuniyetine mutlak önem verir.

Çok Satan Altın Bileklikler

Binlerce model ve fiyatta ürüne, en uygun fiyat garantisi ve ücretsiz kargo ile risksiz sahip olun.

Fiziki Mağazalar

Meclis Mah. Katip Çelebi Cad. No:1 B - Sancaktepe / İstanbul

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi - Cumartesi, 09:00 - 19:00
Pazar, Kapalı
Diğer saatlerde yazılı ulaşabilirsin.

YOL TARİFİ