Yurt Dışından Sipariş Verebilir Miyim?

Yurt Dışından Sipariş

Sitemizden yurt dışından alışveriş yapabilirsiniz. Beğendiğiniz ürünü sitemiz üzerinden sipariş vererek ödemesini gerçekleştirebilirsiniz.

Yurt dışına 22 ayar altın bilezik, külçe altın, çeyrek altın, yarım altın, tam altın ve cumhuriyet altını ürünlerinin gönderimi yapılmamaktadır.

Yurt dışından satın alma işlemi gerçekleştirerek, ürünün Türkiye'de bulunan bir adrese teslimini isteyebilir veya hediye olarak gönderebilirsiniz.

Yurt dışında herhangi bir şubemiz veya internet satış sitemiz yoktur. İsmimizi kullananlara itibar etmeyiniz. Almış olduğunuz ürünü kullanmamış olmak koşuluyla Türkiye'ye geldiğiniz zaman değiştirebilirsiniz.

Kredi Kartı ile Ürün Satın Almak

Sitemizden bulunduğunuz ülkeye ait kredi kartlarıyla güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Yurtdışı kartınızla alışveriş yapabilmeniz için kartınızın yurt dışı işlemlerine açık olması gerekmektedir. Satın almak istediğiniz ürün sepetinize ekleyerek, kredi kartınızla ödeme işleminizi gerçekleştiriniz.

Bulunduğunuz ülkenin kredi kartlarıyla sadece tek çekim olarak ödeme yapabilirsiniz.

Western Union ile Ödeme Yapmak

Western union ile ödeme yaparak ürünlerimizi satın alabilirsiniz. Western union ile siparişlerde havalenin yapılmasından sonrasında ürün hazırlanmakta ve gönderilmektedir. Western union ile siparişlerde sipariş tutarının döviz cinsinden değerini öğrenmek ve ödemenin gönderileceği ismi öğrenmek için iletişime geçiniz. Ödeme yapıldıktan sonra "referans numarasının” bizlere bildirilmesi gerekmektedir. Havalenin teyit edilmesinden sonra ürününüz hazırlanarak sizlere gönderilmektedir.

Money Gram ile Ödeme Yapmak

Money gram ile ödeme yaparak ürünlerimizi satın alabilirsiniz. Money gram ile siparişlerde havalenin yapılmasından sonrasında ürün hazırlanmaktadır. Money gram ile siparişlerde sipariş tutarının döviz cinsinden değerini öğrenmek ve ödemenin gönderileceği ismi öğrenmek için iletişime geçiniz. Ödeme yapıldıktan sonra "referans numarasının” bizlere bildirilmesi gerekmektedir. Havalenin teyit edilmesinden sonra ürününüz hazırlanarak sizlere gönderilmektedir.

Bankalar ve farklı kurumlarla ödeme yapmak

Zerince Kuyumculuk firmamıza ait banka hesaplarımıza daha uygun ödeme yapan aracı ödeme kuruluşları üzerinden ödeme yapabilirsiniz. Ödemenin bizlere ulaşmasından sonra siparişiniz hazırlanmakta ve gönderimi sağlanmaktadır.

Paypal ile Ödeme Yapılması

Paypal faaliyetleri 2014 yılından itibaren durdurulduğundan sipariş alamamaktayız.

Yurt Dışına Kargo Nasıl Gönderilmekte

Yurt dışı kargo hizmeti ücretli olup, döviz kurlarına bağlı olarak değişmektedir.

Yurtdışı kargolarımız TURPEX ile gönderilmekte olup 3 ile 7 gün arasında sizlere ulaşmaktadır. Kargo teslimat süreleri ülkelere göre değişiklik göstermektedir. Kargo süreleri ile ilgili bilgilendirmeler tahmini sürelerdir.

Yurt dışı siparişlerinde gönderim ve değişim kargo ücretleri alıcıya aittir. Yurt dışı kargolarının alıcı tarafından alınmaması durumunda tahsil edilen kargo ödemeleri geri iade edilmemektedir.

Gümrük Vergileri

Gönderilen altın takılarla ilgili gümrük durumlarıyla ilgili bir standart bulunmamaktadır. Bazı ürünlerde ve ülkelerde hiç problem olmaz iken bazı ülkelerde ve ürünlerde problem olabilmektedir. Bugüne kadar gönderdiğimiz siparişlerde gümrük problemi çıkma oranı 100 siparişte 1 tanedir.

Yurt dışı siparişlerimiz hediye formatında gönderilmektedir.

Gümrük memurlarının gümrük vergisi takdir etmesi durumunda vergi ödemesi alıcı tarafından karşılanmaktadır.

Gümrük vergisi çıkması durumunda Zerince.com'un hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Yurtdışına özellikle Avrupa ülkelerine çok fazla kargo gönderilmiş olup, kaybolma veya paketin boş çıkması problemiyle karşılaşılmamıştır

Sigortalı Kargo Güvenli Alışveriş Deneyimli Ekip Maksimum Güvence