Yatırımlık bilezik nedir? Yatırım için hangi altın bilezik alınmalı?

Yatırımlık bilezik nedir?

Yatırımlık bilezik, hem takı seven hem geleceğe dönük düşünen kadınlarımızın ilk tercihi olmaktadır. Yatırımlık bilezikler, öncelikle satarken değer kaybetmemesine dikkat edilmesi gereken ürünler olmalıdır. Bazı yatırımcıların tercihi cumhuriyet altını, tam altın, külçe altın olurken bazı kullanıcılarımız yatırımlık ürününü aynı zamanda süs olarak kullanabilmek ister. Bu nedenle altın takı ürünleri tercih ederek yatırım yaparlar. Bu ürünlerin en başında yatırımlık bilezikler gelir. 

Yatırım için hangi bilezik alınmalı?

Yatırımlık bileziğin piyasada birçok isimle adlandırıldığını görmekteyiz. Ajda bilezik, kibrit çöpü bilezik, burma bilezik, tel bilezik, işçiliksiz bilezik gibi birden fazla ismi bulunur. En çok tercih edilenler 22 ayar bilezikler olup has altın miktarı en fazla bilezik olması sebebiyle satarken en az değer kaybeden ürünlerdir.

Yatırımlık bilezik fiyatları ne kadar?

Yatırımcıların ilk tercihinin yatırımlık bilezik olduğundan bahsetmiştik. Peki ne kadar yatırımlık bilezikler? Her ay kenara belli miktarda para koymak isteyen yatırımcılar her ay bir bilezik alabilecek maddi güce sahip olamayabilir. Bu tarz kullanıcılar çoğunlukla e ticaret sitelerinden ya da kuyumcuların internet sitelerinden online alışveriş ile yatırımlık bilezik satın almaktadır. Bilezik fiyatları artarken kullanıcılar kredi kartı ile taksit imkanına sahip olarak ellerinde altın bulundurmuş olurlar. Kredi kartı ile altın alımının mümkün olduğu bir sistemde kar etmemeniz mümkün değildir. 

 

Yatırımlık bilezik fiyatlarını incelemek için tıklayın!

Sigortalı Kargo Güvenli Alışveriş Deneyimli Ekip Maksimum Güvence