Sevgililer Günü Hediyesi Altın Bileklik Modelleri 2024

Sevgililer günü her yılın şubat ayının 14. gününde en değerlimiz olan partnerimize sevgimizi gösterme fırsatı bulduğumuz gündür. Sevgiliye alınabilecek hediyeler arasında altın hediyeler ilk akla gelenlerdir. 2024 Yılı sevgililer gününde en özel hediyeyi sevdiğinize vermek için Zerince Kuyumculuk olarak size birçok öneri sunacağız. 

Gurmet Altın Bileklikler : Gurmet altın bileklikler sevgililer günü hediyesi için gayet ideal bir seçimdir. Hem yatırımlık hem takı ürünleri kategorisinde yer aldığından size yatırım anlamında da yarar sağlayacaktır.

Görsellere tıklayarak ürünlerin fiyat bilgisine ulaşabilirsiniz.

 

Yüzük Altın Modelleri

 

Bağlantıya tıklayarak daha fazla gurmet altın bilekliğe ulaşabilirsiniz.

Dorika Altın Bileklik Modelleri : Dorika altın bileklik modelleri sevgililer gününde tercih edilebilecek en güzel modellerden biridir. Günlük kullanıma da uygun olan altın takılardır.

Bağlantıya tıklayarak daha fazla dorika bileklik modelini görüntüleyebilirsiniz.

Ataç Altın Bileklikler : Ataç bileklik modelleri günlük kullanıma oldukça uygun uygun fiyatlı hafif ürünlerdir. Görsellere tıklayarak sevgililer günü hediyesi önerilerimizin fiyatlarını öğrenebilirsiniz. 

Bağlantımıza tıklayarak daha fazla ataç bileklik modeline ulaşabilirsiniz.

Baget Altın Bileklikler : Baget taşlı bileklik modelleri son yılların en gözde altın bileklik modelleridir. Sevgililer gününde rahatlıkla tercih edebilecek ürün çeşididir.

Bağlantımıza tıklayarak daha fazla baget bileklik modeli görüntüleyebilirsiniz.

Çeyrekli Altın Bileklikler : Çeyrekli altın bileklik modelleri kadınlarımızın en sevdiği modeller arasında ilk sıralardadır. Sevgililer günü hediyesi olarak da rahatça tercih edilebilecek modellerdir.

Bağlantımıza tıklayarak daha fazla çeyrekli bileklik modeline ulaşabilirsiniz. 

Sigortalı Kargo Güvenli Alışveriş Deneyimli Ekip Maksimum Güvence