En Çok Satan Bileklik Modelleri - Trend takılar

Her gün binlerce insan sevdiklerine hediye almak için Google araması yapıyor. Sevgiliye ne hediye alınır? Anneler gününde ne hediye alınır? Evlilik yıldönümü hediye önerileri gibi binlerce arama yapılan platformlarda sizlere fikir sunabilmek için yazılar yazıyoruz.  Hadi hediye fikirlerine bir göz atalım.

Hediyelik bileklik fikirleri için birçok arama yaptınız ve doğru ürünü bulamadınız mı? Zerince Kuyumculuk en güzel tasarımlardan oluşan koleksiyonunu sizin için hazırladı.  

Dorika altın bileklikler :

Bağlantıya ya da resimlere tıklayarak bilekliklerin fiyatını kolayca öğrenebilirsin.

Zerince Kuyumculuk dorika bileklik kategorisinde sektörde öncü firmadır. Sıklıkla hediye bileklik araması yapan kullanıcılar tarafından ziyaret edilmektedir. Web sitemizde en uygun fiyatlı hediye bileklikleri sizlerle buluşturduğumuz kategorimize göz atabilir sevdiğiniz için en güzel dorika bilekliği seçebilirsiniz. Işıltılı işlemeli top top bileklikler sevdikleriniz tarafından çok beğenilecek, eminiz.

Haydi diğer bileklik çeşitlerimizi incelemeye devam edelim.

Suyolu altın bileklikler :

Suyolu altın bileklikler küçük beyaz taşların yan yana dizilimiyle oluşan takılardır. Özel günlerin en sık tercih edilen hediyesidir. 

Siz en çok hangi tarz suyolu bileklik modellerini seviyorsunuz?

Resimlere tıklayarak uygun fiyatlı suyolu bileklik modellerini görüntüleyebilirsiniz.

Bağlantıya tıklayarak daha çok suyolu bileklik görmek ister misin?

Sizi çok mutlu edecek onlarca farklı model suyolu altın bilekliğimizi bağlantıdan inceleme fırsatı bulduğunu düşünüyoruz. Şimdi başka model bilekliklerimizi inceleyebilmeniz için size birkaç altın bileklik önerisi daha sunacağız.

Kelepçe tarzı altın bileklikler :

Bileklik mi bilezik mi daha kullanışlı? Günlük hayatta hangi bilezikler tercih edilir? Hangi bileklik modelleri en rahat? 

En merak edilen bileklik ile ilgili sorularınızı yanıtlıyoruz.

Bileklikler günlük kullanıma oldukça uygun aksesuarlardır. Her kadının seveceği tarzda bileklik portföyümüzde mevcuttur. Bazılarımız daha sert görünümlü bileklik modellerini beğeniyorken bazı kadınlar çok ince zincir tarzı bileklikleri de sevebilir. Bizde her çeşit bileklik mevcut efendim. Bilezik mi bileklik mi diye soruyorsanız ikisini de karşılayacak kelepçe bileklikleri öneririz. Birkaç modeli beğeninize sunuyoruz.

Resimlere tıklayarak ürünlerin fiyat bilgisine kolayca ulaşabilirsiniz.

Bağlantıda Zerince.com adresindeki tüm indirimli bileklik modellerini sergiledik. Tıklayıp kendinize en çok yakışanı seçebilirsiniz. 

Minimal altın bileklikler :

Her birimiz farklı zevke sahibiz, minimal altın bileklik sevenlerimiz artık çoğunlukta mı sanki? Günlük kullanıma oldukça uygun minimal tasarımlı altın bileklikler zincir bileklikler, küçük taşlı bileklikler, nazar boncuklu bileklikler gibi kategorize edilebilir.

Şimdi sizlere minimal altın bilekliklerden küçük bir kesit gösterelim.

Resme tıklayarak minimal altın bilekliklerin fiyatlarını kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Daha fazla Altın minimal bileklik için ise bağlantıya tıklamanız yeterli.

Örgü altın bileklikler :

Örgü altın bileklikler her kıyafetle her gün kolayca kombine edebileceğiniz gündelik bileklik modelleridir. Aynı zamanda sevdiklerinize hediye edebileceğiniz bütçenizi sarsmayan fiyatlı örgü altın bileklik, hasır altın bileklik, burgu altın bileklik gibi isimlerle adlandırabileceğimiz bilekliklerimizden birkaç tane beğenilerinize sunuyoruz. 

Kendinizi ve sevdiklerinizi mutlu etmenin yollarını mı arıyorsunuz? İnceleyin.

Resimlere tıklayarak örgü bilekliklerin fiyatını kolayca öğrenebilirsiniz.

Daha fazla burgu yahut örgü bileklik modeli görüntüleyebileceğiniz bağlantımıza tıklayarak en çok beğendiğin modele indirimli sahip olabilirsin. 

Sonsuzluk altın bileklikler :

Hediye karşı tarafla aranızda kuvvetli bir bağ olduğunda bu bağı güçlendirmek için verilen anlamlı figürlerdir. En anlamlısı elbette sonsuzluk figürü olacaktır. Hediyelik bileklikler kategorisinin en özel ürünlerini sonsuzluk altın bileklikleri sizlerle buluşturuyoruz. Çeşitli zincirlerle buluşan sonsuzluk figürünün birçok formundan elde edilen en güzel tasarımları gelin birlikte inceleyelim.

Resimlere tıklayarak sonsuzluk bileklik fiyatlarını görüntüleyebilir Zerince Kuyumculuk indirim fırsatlarından yararlanabilirsiniz. 

Daha fazla sonsuzluk altın bileklik modeli ve fiyatını görüntülemek için bağlantımıza tıklayın.

Şahmeran altın bileklikler :

Şahmeran bileklikler gerek popüler olan dizilerde kullanılmasıyla gerek sosyal medyanın etkisiyle son dönemlerde oldukça revaçta. Şahmeran bilekliklerin ne kadar zarif bir görünümü olduğunu hepimiz biliyoruz. Hemen her kadının beğeneceği tarzda üretilen şahmeran altın bileklikler en uygun fiyatlarla Zerince Kuyumculukta sizleri bekliyor.

Birkaç şık şahmeran altın bileklik modelini sizlere sunmak istiyoruz.

Resimlere tıklayarak şahmeran bileklik fiyatlarını kolayca görüntüleyebilirsiniz.

Bağlantıya tıklayarak daha fazla şahmeran bileklik çeşidini görüntüleyin Zerince Kuyumculuk indirimlerinden yararlan.

Tuğralı altın bileklikler :

Tuğralı altın bileklikler geleneksel tarz altın takıların en sık tercih edilenleri arasındadır. Osmanlı tuğrası altın bileklikler araması bir günde binlerce kere yapılmaktadır. Tuğra figürünü seven geleneksel hediyelerden hoşlanan kadınlarımızın ilk tercihi olan tuğralı altın bileklikleri sizler için sıraladık. Haydi beğenilerinize sunduğumuz tuğralı bilekliklerimizi inceleyelim.

Resimlere tıklayarak Osmanlı tuğrası altın bilekliklerin fiyatlarını kolayca öğrenebilirsiniz. Zerince Kuyumculuk indirim fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Bağlantıya tıklayarak daha fazla Osmanlı tuğrası altın bileklik modellerine ulaşabilirsiniz.

Trabzon hasır altın bileklik :

Trabzon hasırı  altın bileklikler el emeği göz nuru işlemeleriyle göz dolduran oldukça zahmetli üretimi olan takı ürünleridir. İplik haline getirilen altının örülmesiyle meydana gelen hasır bileklikler hediye edilen kişiyi oldukça mutlu edecek ihtişama sahiptir. Genellikle düğün nişan gibi özel günlerin hediyesi olarak tercih edilen Trabzon hasırı altın bileklikler en uygun fiyat seçeneğiyle Zerince Kuyumculuk koleksiyonunda beğenilerinize sunuldu.

 

Resimlere tıklayarak Trabzon hasırı altın bilekliklerin fiyatlarını inceleyebilirsiniz. 

Daha fazla Trabzon hasır bileklikler için bağlantıya tıklayabilirsiniz. 

Baget altın bileklikler :

Baget altın bileklikler, sevdiklerinize en kolay hediye edebileceğiniz her tarzda kadına hitap eden hediyelik bileklik ürünleridir. Baget kesimli taşların parlaklığı ile birleşen altının zarafeti her anlamda göz doldurucudur. Doğum günü evlilik yıldönümü gibi günlerin vazgeçilmezi olan altın hediyeler kadınlarımızın tarzına göre seçilmelidir. Baget bileklikler ise tarzını düşünmenize bile gerek olmadan hediye edebileceğiniz ürünlerdir.

Sizlere hediyelik bileklik önerileri sunduğumuz bu yazımıza şimdi de çeşitli baget bileklikler ekleyelim.

Resimlere tıklayarak baget bilekliklerin fiyatını kolaylıkla öğrenebilir Zerince Kuyumculuk altın indirimlerini yakalayabilirsiniz.

Daha fazla baget bileklik modeli görüntülemek için bağlantıya tıklayın.

Gurmet altın bileklikler :

Gurmet altın bileklikler son yılların en revaçta ürünlerindendir. En moda altın bileklikler kategorisinin başında gelirler. Zincir görüntüsünün spor halini de taşlı şık halini de bulabileceğiniz gurmet bileklik kategorisi herkese hitap etmektedir. 2 gramdan başlayıp 100 grama kadar giden bir ağırlık skalası olmaktadır. İstenilen her kalınlıkta bulabileceğiniz tüm modellerimizi sizlerle buluşturacağız. 

Resimlere tıklayarak gurmet bilekliklerin fiyatını öğrenebilirsiniz.

Daha fazla gurmet bileklik için bağlantıya tıklayın.

Harfli altın bileklikler :

Harf altın bileklikler ne hediye alsam diye düşündüğünüz ve karar veremediğiniz anda ilk akla gelen hediyedir. Harfli bileklikler onlarca yıldır hiç modası geçmeyen takı ürünleridir. Her harfin üretilebildiği harfli bileklikler gurmet harfli altın bileklikler çok güzel bir hediye seçeneği olacaktır. Doğum günü hediyeleri sevgililer günü hediyeleri evlilik yıldönümü hediyeleri gibi bir çok özel günde kullanılabilir. 

Sizler için hazırladığımız koleksiyonumuza bir göz atın.

Resimlere tıklayıp harfli bilekliklerin fiyatını öğrenebilirsiniz.

Daha fazla harfli altın bileklik modeli için bağlantıya tıklayın Zerince Kuyumculuk fırsatlarından yararlanın.

Pandora model altın bileklikler :

Pandora tarzı altın bileklikler çok moda olduğundan kadınlarımızın sıkça arattığı ürünler arasındadır. Bir ipe dizilmiş figürler gibi oluşturulan pandora altın bileklikler istenilen her tarzda figür ile oluşturulabilir. Bazen harfli bazen hayvan figürlü bazen çiçek figürleri ile oluşturulabilmektedir.

Sizlere sunduğumuz koleksiyonumuzda birçok pandora bilekliği görüntüleme imkanı bulabileceksiniz.

Resimlere tıklayarak pandora altın bileklikleri görüntüleyebilirsiniz.

Daha fazla model pandora bileklik için bağlantıya tıklayın. 

Çeyrek altınlı bileklikler :

Çeyrek altınlı bileklik modelleri neredeyse herkesin kolunda görmeye alışık olduğumuz hem yatırımlık hem günlük takı modelleri arasındadır. Eğer sevdiğinizin bir özel gününü kutlayacaksanız hem geleceğe dönük yatırım hem de sevdiğinizi mutlu etme fırsatını aynı anda yakalamış olursunuz. En farklı modellerden oluşan çeyrekli bileklik koleksiyonumuza bir göz atın.

Resimlere tıklayarak çeyrekli bilekliklere ulaşabilirsiniz.

Daha fazla çeyrek altınlı bileklik modeli için bağlantıya tıklayabilirsiniz. 

Sizlere sunduğumuz önerilerin her birini özenle seçtik. Zerince Kuyumculuk indirim fırsatlarından yararlanmak için daha fazla bileklik modelini görüntüleyebilir hediyelik bileklik fikirleri edinebilirsiniz.

Sigortalı Kargo Güvenli Alışveriş Deneyimli Ekip Maksimum Güvence